RC klub Kramolín
Dnešní datum: 02. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Třemošná - 13.4.2013 - 11
RC rally
zobrazení: 817
známka: 0


* 6. RC Rally západní Čechy Kramolín

Vydáno dne 21. 09. 2010 (3131 přečtení)

18.9.2010 se v Kramolíně konal další díl seriálu

začal pro nás už o týden dřív, v sobotu 11.září dopoledne. Jelikož Ondra měl z rodinných důvodů vystavenou omluvenku, domluvili jsme se s Tondou aby nám přijel pomoci se stavbou trati. Rozhodli jsme se pro změnu a po několika letech opustili osvědčenou lokalitu motokrosového závodiště.
Již dlouho jsme chodili kolem „Skály“ (kde někteří z nás strávili hodně času svého mládí) a vymýšleli jak a kudy natáhnout trať. Jelikož se naplno zapojil i Michal, šla nám ve čtyřech stavba pěkně od ruky. Po počáteční procházce lesem a určení hrubého obrysu trati jsme se vrhli do práce. Hrábě, košťata a trať se rychle začínala rýsovat. Odpoledne bylo hotovo a ještě zbyl čas na vyzkoušení mojí nové hračky. Že by nové klubové šílenství? :-)
V pátek odpoledne před závody jsme už jenom trať prošli, vymetli bordel který se tam během týdne objevil a doplnili značení. Docela příjemné zjištění, že trať nikdo nezničil.
Sobotní ráno začalo poměrně brzy a chladně, ale vše jsme zvládli a když se začali na hřišti sjíždět závodníci bylo již vše připraveno na další pohodový den s modelařinou. Dokonce i počasí nám vyšlo vstříc a po takřka celotýdenním dešti bylo v pátek a sobotu krásně.
První reakce závodníků na trať byly hodně rozpačité (bylo vidět že jsme trať neprojížděli, ale pouze procházeli a některé zatáčky byly hodně úzké). Přesto se během dne většina jezdců s tratí srovnala a většina si našla úseky které se jim líbili a vyhovovali jejich jezdeckému stylu. Pro příští závod budeme muset tratě upravit a rozšířit, ale myslíme si, že lokalitu bychom mohli využít i příště. Co si myslíte vy? Budeme rádi za Vaše reakce.
Myslím si, že se závody celkově vydařili (i díky tomu, že Míra ze zdravotních důvodů nejel a mohl se tak na plný úvazek věnovat úpravám trati – díky, my ostatní jsme se mohli věnovat závodění a dalším činnostem okolo) a že se do Kramolína i v budoucnu rádi vrátíte.
Fotky od Tondy jsou jako tradičně v galerii a výsledky na stránkách kluků z Třemošné.

Celý článek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek