RC klub Kramolín
Dnešní datum: 04. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Božkov - 25.4.2009 - 82
2.RC Rally
zobrazení: 1264
známka: 0


* Máme nový model a zdá se, že i nového člena

Vydáno dne 07. 10. 2008 (4109 přečtení)

na Model Hobby jsem se před odchodem zeptal, jestli můžeme odjet a jestli už nikdo nic nechce koupit. Ozval se nejmenovaný člen rodiny a chtěl koupit vrtulník :-o Věřte nevěřte ...

vrtulník chtěla Katka.
blade1

Protože už všichni byli připraveni odjet, rychle jsme zaběhli s Katkou a Michalem ke stánku Astry, abych se podíval, co že se jí to líbí. V té chvíli jsem byl rozhodnutý, že když z koupě sejde (o tom jsem byl přesvědčený) dostane vrťase k Vánocům. Očička jí svítila jako baterky a bylo vidět, že jí vrtulníky opravdu okouzlily. Na stánku jsem ukázal na EasyCoptra, že když vrtulník, tak tenhle, vyzkoušený, malý, přijatelná cena,... Byl jsem vyveden z omylu a Katka ukázala na Blada, kapota, barva, velikost, cenu neřešila. No a jak to dopadlo už vlastně víte z úvodu článku. Zahnízdil u nás Blade CX2.
blade2 blade3
Dvourotorový vrtulník od E-Flite, průměr rotoru: 345 mm, výška: 182 mm. Balení RTR tedy vč. baterií do vysílače, 800mAh Lipol, nabíječe s balancerem a soupravy Spectrum DSM2 2,4GHz. Ten byl největším překvapením, tedy spíše přijímač ve vrťasovi, je tam normální AR6100 tedy jde spárovat s jakýmkoli vysílačem DSM2.
Doma už je nainstalován simulátor a Katka se začíná učit. Před námi zima a tak už sleduju, kde v jaké tělocvičně se lítá, abychom to mohli jít vyzkoušet. Doufám, že bude i tělocvična v Nepomuku a tak bude kde lítat.
Pokud nám to mamča nepůjčí, tak s Míšou píšeme Ježíškovi :-)


Celý článek | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek