RC klub Kramolín
Dnešní datum: 01. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Kramolín-23-24.8.2008 - 35
volný závod
zobrazení: 1420
známka: 0


* KRK – Klubová Rally Kramolín

Vydáno dne 18. 04. 2008 (6580 přečtení)

Vypisuji tímto soutěž jezdců RCK v klubové rally. Soutěž má za úkol zvednout soutěžní morálku našich jezdců a klade si za cíl zvýšit bojového ducha, zlepšit účast na závodech a hlavně, předejít diskusím, kdo že to jel v této sezóně nejlépe ;-)

23.4.08 - doplnění pravidel
2.9.08 - změna pravidel


Teze
Soutěž je vypsána pro jednotlivce a klubové týmy (nejsou shodné s týmy pro RCHR). Do soutěže se započítávají všechny závody RC Hobby Rally, řádné i volné, soutěže v rallycrosu a klubové soutěže, pakliže si nějaké uděláme.

Soutěž jednotlivců:
všichni členové RCK

Soutěž týmů:
týmy jsem svévolným rozhodnutím rozdělil takto:
Míra, Michal – Hrabi Trabi
Martin, Tonda – MaTo
Ondra, Elča – Novako team
Petra a Honza bodují pouze do soutěže jednotlivců, v soutěži týmů mají funkci ŽOLÍKA (vysvětlím dále). Petra proto, že asi pojede minimum závodů a Honza z důvodu startu v RCHR za tým Manta 400.
(Prosím Martina, Tondu, Ondru a Elču, aby mi napsali nebo řekli, jak se chtějí jmenovat, jména jejich týmů jsou provizorní. Edit 29.4.08 - Ondra s Elčou nahlásili nové jméno týmu - E.O.N.)

Bodování: jednotlivci:
Ve všech soutěžích se bere v potaz umístění pouze jezdců RCK, tedy redukované pouze pro naše jezdce.

- jezdci bodují v závodech - řádný závod RCHR, rallycross (RCS), VZ uvedených podniků a v případný klubový závodech (KZ) plným nebo redukovaným počtem bodů :

plné body - účast min. 3 jezdců RCK na startu
pořadí/body
1. / 10
2. / 8
3. / 6
4. / 5
5. / 4
6. / 3
7. / 2
8. / 1
Body jsou připsány pouze těm, kteří dokončí soutěž, tzn. v RCHRC po dojetí všech RZ, u RCS po dojetí velkého či malého finále nebo pokud se do finále závodník nekvalifikuje po dojetí poslední rozjížďky, u VZ a KZ dle charakteru závodu.

redukované body- účast 1-2 jezdců RCK
1 bod za účast, případně 2 body za vítězství v celkovém pořadí. Body se připisují i v případě nedokončení tohoto závodu za podmínky, že závodník do soutěže odstartuje (absolvuje alespoň první metry závodu) - body za účast.

KZ je vyhlášen mnou !!!:-) nebo lze brát pořadí jakéhokoli závodu, o kterém zástupci všech týmů prohlásí, že se jedná o KZ (třeba vypíšeme trial, F1,... a co já vím).

Body se ve stejné výši započítávají i do soutěže týmů.

edit 2.9.08 Bodování: jednotlivci:
Ve všech soutěžích se bere v potaz umístění pouze jezdců RCK, tedy redukované pouze pro naše jezdce.

- řádný závod RCHR, rallycross (RCS) a případné klubové závody (KZ):
pořadí/body
1. / 10
2. / 8
3. / 6
4. / 5
5. / 4
6. / 3
7. / 2
8. / 1
Body jsou připsány pouze v případě dokončení soutěže, tzn. v RCHRC po dojetí všech RZ, u RCS po dojetí velkého či malého finále nebo pokud se do finále závodník nekvalifikuje po dojetí poslední rozjížďky.

-volný závod (VZ):
body skutečně dosažené, tedy 1 bod za účast, případně 2 body za vítězství. Body se připisují i v případě nedokončení tohoto závodu za podmínky, že závodník do soutěže odstartuje (absolvuje alespoň první metry závodu).

Body se ve stejné výši započítávají i do soutěže týmů.

Škrtání výsledků:
Každému jezdci budou škrtnuty 2 nejhorší výsledky za plné body pro soutěž jednotlivců. Redukované body (2 a 1 bod) se neškrtají. Pro soutěž týmů se výsledky neškrtají.

Žolík:
Body vyjeté Žolíkem se započítávají 2 horším týmům, i když se dané soutěže nezúčastní :-) Započítávají se body vždy jednoho Žolíka (toho lepšího, v případě, že v soutěži pojedou oba).
Vysvětlení: Na soutěž pojede Martin, Tonda, Ondra a Honza, body vyjeté se jim započítávají do pořadí jednotlivců, Martin s Tondou vyhrají týmy. Body, které vyjede Honza se započítají do bodování týmu Ondra, Elča a Míra, Michal, prostě Žolík obdaruje méně úspěšné :-) .
Funkce Žolíka je nutná a nelze ji vypustit. Po skončení soutěže na něj týmy mohou svádět své umístění. Pozor není dovoleno fyzické násilí a vulgární napadání. Pokud by k tomu došlo, tým je automaticky vyloučen z KRKu a bude potrestán po dohodě ostatních.

Konečné pořadí:
Po skončení soutěže rozhodují o pořadí body. V případě rovnosti bodů jednotlivci i týmy obsadí stejné pořadí.
Jak vidíte z bodování, jednotlivci jsou spíše seriozní, týmová soutěž bude, doufám, díky Žolíkovi spíše bžunda :-).

No a prozatímní tabulka je ke stažení nebo ke zobrazení . Jak si všimnete, nejsou v ní body za RCS Plzeň, Tojice a Kramolín, pokud výsledky najdeme nebo se na nich shodneme, tak je doplním do tabulky. Pokud ne dostane každý zúčastněný 1 bod.
Edit: tabulka je doplněna a je v ní vždy aktuální pořadí.

HOWGH


Celý článek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek