RC klub Kramolín
Dnešní datum: 30. 05. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Volný závod dětí Nepomuk 1.12.2007 - 14
Závod pro příchozí děti s libovolným modelem.
zobrazení: 1854
známka: 0


* Nový člen a jeho auta

Vydáno dne 24. 01. 2008 (4042 přečtení)

Nový člen klubu, aneb jak jsem zbláznil dalšího chudáka.

S Tondou se známe asi 6 let, kdysi dávno jsme spolu dělali. Hned po našem seznámení jsme zjistili že máme spoustu společných zájmů a o ty „nespolečné“ jsme se začali navzájem obohacovat. Já se od něj nakazil virem zvaným fotografie (Tonda je hooodně dobrej fotograf – pár jeho fotek z našich závodů je k vidění v galeriích, video z 2. Kramolínské RC rally je kompletně z jeho podkladů) a on byl nakažen mým zájmem o rally a RC auta. Společně jsme si koupili RC hračky a jezdili v práci (doufám že to nebude číst šéf) a když jsem si díky kamarádům pořídil svůj první model Zrození VSMK tak Tonda byl jedním z prvních kdo měl v ruce vysílačku. Když jsme se rozhodli uspořádat 1. RC rally bylo mi jasné koho oslovím s prosbou o focení. Tony přijel (ještě jednou díky), udělal krásný fotky a nakazil se (stejně jako Honza). V letní pauze mezi závody u nás mi Tonda volá s tím, že si koupil auto – monstra 1:10 EP.
Monstr
Úplně sám, bez rad a pomoci, prostě překvápko. Přivezl ho sebou na další naše závody, on-board záběry z trati RZ pocházejí z jeho monstříka po zajímavé úpravě kterou vymyslel a zrealizoval. Moc pěkná vychytávka.
pojízdná kamera 1
pojízdná kamera 2
Ale hlodal v něm červíček dál – jezdit sám ho nebavilo a tak jednoho dne jsme, už společně, začali dávat dohromady objednávku na TT-01 s doplňky na rally. Tonda pořídil podvozek vč. 2 karoserií (nádhernej osvětlenej Nissan Skyline a na rally Mitsubishi EVO VI).
TT-01
Při jeho ježdění na loučení s rokem 2007 v Nepomucké hale jsem koukal jako blázen jak se zlepšil a pro další sezonu nás čeká nový pořádně silný soupeř. Doufám že se mu bude dařit a nový koníček ho bude bavit ještě dlouho alespoň tak jako nás.
Komplet
PS: Tondova infekce virem RC bude asi hodně rozsáhlá, právě objednáváme nový X-mods

Celý článek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek