RC klub Kramolín
Dnešní datum: 06. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

RCK na přelomu roku ´10/´11 - 20
zima
zobrazení: 1417
známka: 0


* Dětský den Kramolín 8.9.2007

Vydáno dne 11. 09. 2007 (4145 přečtení)

S heslem "S úsměvem do školy" pořádala obec Kramolín a RCK dětský den.

Předem mého článečku chci poděkovat Hance, která se ujala organizace celého dne, připravila disciplíny a vše k nim potřebné, a dále všem, kteří se ujali služby u jednotlivých disciplím. Nesmím zapomenout ani na obec Kramolín a její představitele, kteří se aktivně zúčastnili a pomohli s finančním krytím akce.
Ráno byl sraz kolem deváté a téměř všichni jsme ho stihli. Dřevo na oheň bylo připraveno z minulého týdne a tak se připravovali jednotlivé hry. Tedy když jsem přijel, tak bylo téměř vše připraveno. Dětičky si mohli vyzkoušet lovení rybiček, chůzi na chůdách, házení klobouku na věšák, skákání v pytlích a další. Chybičkou na kráse bylo, že vytrvale mžilo až pršelo. V 9,30, kdy mělo být oficiální zahájení se na hřišti neukázala ani noha mladší 15 let. Toho využili někteří dospěláci a začali zkoušet jednotlivé disciplíny, někomu to šlo, někomu ne, naštěstí nikdo nechtěl odměnu.

1


2


Chvilku před 9,45 se začali trousit děti i dospělí návštěvníci. Počasí se leklo a přestalo pršet. Start dětského dne jsme posunuli na 10,00 a vyplatilo se. Nepršelo, dětičky se sešli a bylo i dost diváků. U každé z her dostali děti drobnou sladkost a razítko na kartičku splněných her. No splněných, někde se to neobešlo bez větší nebo menší dopomoci. Pomáhali rodiče, prarodiče i my, kteří jsme u disciplín rozdávali razítka a sladkosti. Když děti prošli všech deset disciplín, dostalo každé z nich tašku s cenami. Maska Spidermena se ukázala jako nejvděčnější a tak se za chvíli na hřišti proháněl jeden Spiderman za druhým.

3


Po rozdání cen každý z přítomných dostal buřta a i k pití se něco našlo. Popovídání si a setkání Kramolínských bylo koneckonců dalším záměrem této akce. A tak se tedy opékalo, lehce popíjelo a povídalo. Z mého pohledu se akce vydařila a splnila to, proč jsme ji pořádali. Takže příští rok určitě na den dětí uděláme něco podobného.
Jen na závěr - ze 30 dětí (místních a chalupářských) se zúčastnilo 24 a to je myslím velice pěkné. A dospělých? Zkuste počítat.

4


Zbytek fotek najdete v galerii

P.S. Po odchodu návštěvníků, sbalení stanovišť a uklizení hřiště začalo opět pršet, máme veeeeelikou kliku.

Celý článek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek