RC klub Kramolín
Dnešní datum: 06. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

RC Rally Kramolín 21.9.2013 - 5
foto Eyla a MH
zobrazení: 881
známka: 0


* 2. RC Rally Kramolín z mého pohledu

Vydáno dne 28. 08. 2007 (3657 přečtení)

Tak jsem chtěl napsat obsáhlý čánek s hodnocením. Pro inspiraci jsem si přečetl povídání o 1. rally a asi se budu z velké části opakovat. Takže Ondro (vím popsal jsi noční) a Martine, sem s vašimi postřehy.

Tak co zůstalo stejné jako u 1. Rc Rally? Místo, čas, počasí, dobrá nálada a sponzoři. Děkuji zejména:
Gleeds Česká republika
Rodinný hotel Zach
ZDENĚK ŠMÍD - stavební firma
Kečup
INOLYMP spol. s r.o.
In Audio Bohuslav Korda
obec Kramolín
AMK Nepomuk
a Karlovi Fialovi za bezva komentář. Doufám, že trochu pomohlo i to, že jsme dali dohromady seznam jezdců a aut se kterými jeli. Alespoň z toho měli taky něco diváci.
Tradiční byla i páteční příprava trati. Chtěl jsem natáhnout spalovákům rovinky, aby se trochu rozjeli. Martin dorazil až po natažení a málem ho trefilo (nebo trefil mě), vykřikoval že se to dá jet furt na plnej. Jirka Krochot skouknul tratě, prohlásil, to se dá jet a v zápětí, že ho bolí kolena a že se na běhání ..... V sobotu jsem jim dal částečně za pravdu, pokud bych to uřídil, dalo se jet většinou na plnej, pokud jsem to zkusil a nevypadnul z trati, tak jsem byl mrtvej z běhu.
Spalováci, příští rally je u nás technická, samá zatáčka, na fleku a bez běhání.
Ale ještě k pátku, natáhli jsme tratě a vydali jsme se do klubovny probrat taktiku a rozdělit ceny. Proč to píšu? Byla změna, odešli jsme včas a v přijatelném stavu.
Sobota začala navážením všech zbytečností, zařízení stánku, rozbalení aut, nastartování výpočetního střediska, vítání prvních i posledních příchozích,... No a dál už toho ze závodů moc nevím. Poletoval jsem od RZ k RZ, kontroloval časoměřiče, občas s někým prohodil pár slov, zapisoval výsledky a na ostatní co měli své práce dost pořvával, že nic nedělají (sorry). Až když jsem zpracovával výsledky, koukal jsem, že to bylo docela drama. Koukám, že po 3. RZ jsem byl dokonce před Jirkou Krochotem, škoda, že jsem tam nevydržel.
Velký dík patří taky všem, kteří přivezli Trucková auta a pod výborným komentářem Honzy Pechmana udělali předváděčku. Mihnul jsem se tam na chvíli a konstatoval, že nechápu, jak mohou v takovém terénu jezdit. Předváděčka měla úspěch nejen mezi modeláři, ale i mezi ostatními diváky. Díky. Stejný dík patří i velkým spalovákům, kteří brázdili startovní rovinku.
Malý zádrhel se vyskytnul až u celkového přepisování výsledků, kdy jsem přinutil Hanku asi 3x přepisovat elektry, když jsem vždy někoho přeskočil (na příští závody už potáhnu tiskárnu). Ale to byla jen administrativní chyba. A tak došlo na vyhlášení. Trochu nepředpokládaně se blížila bouřka (nebyla objednaná) a tak jsme vyhlášení hnali trochu svižněji. Cenu dostali Junioři, Elektry a Spalováci. Každý závodník si odvezl plaketu a nějaké drobnosti v tašce, první spalovák a první 3 elektry pohár. Nakonec se losovali 4 hlavní ceny. Minutu po předání cen začalo pršet.
Po závodech se sešli pořadatelé jednotlivých závodů na krátké schůzce nad příštím ročníkem. Po třech hodinách jsme se shodli a výsledek předloží Milda na stránkách Hobby Cupu.
Děkuji všem zúčastněný, gratuluji nejrychlejším, rychlým, pomalým i pomalejším, stejně jako výhercům naší malé tomboly. Doufám, že se vám v Kramolíně líbilo a těším se na vás na dalších závodech.

A odkazy jinam:
Jirka Krochot
fotky od Danyho a Kamily
Hobby Cup - výsledky, hodnocení od MildyCelý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek