RC Rally Třemošná 21.8.2010

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: Povídání, zážitky a akce kolem modelařiny, Vydáno dne: 25. 08. 2010

Po dlouhé době se vše sešlo tak, abych mohl zajet na rally. Tedy ne všechno, Michal si účast rozmyslel, chyběl bohužel i Ondra (to se holt nedá nic dělat) a tak jsme vyrazili s Martinem a po cestě nabrali Toníka.

V Třemošné byly tradičně skvěle připravené tratě. Poté co jsem nadával na délku RZ mě Tonda upozornil, že jsou o půlku kratší než posledně a tak ať si nestěžuji. Nakonec to vyšlo a baterka na RZtu vždy stačila. Horší to bylo s dechem a teplotou. Trochu jsem se v hezkém počasí přehříval a zadýchával. Objednávku na sluníčko kluci třemošenský trochu přehnali :-))
Po zhlédnutí prvních jezdců na RZtě jsem si vytýčil jasný cíl, nebudu poslední. To se mi nakonec podařilo :-) I když Tondovi po natáčení televize Prima stoupla sláva do hlavy a při demonstraci svojí šikovnosti při výměně kola na autě (použil moje, bylo nejblíž) mi nenápadně povolil tlumič, takže mi ve čtvrtý RZtě upadl. Tonda měl asi strach, že zázračně stáhnu ztrátu několika minut a dostanu se před něj. Aby toho nebylo dost, tak to od něj chytil Martin a v 5. RZtě si schválně nechal na stole sponky. Startoval jsem 3 minuty za ním a tak ode mne vyloudil moje se slovy "dík, doběhni si pro moje". Ano 100 metrů v tom pařáku na slunci mi dalo zabrat a 3 minuty byly krátké, V RZtě jsem pak nechytnul ani rytmus ani rychlost a o dechu ani nemluvě a tak jsem tu 3 minutovou ztrátu na Martina nedohnal. Kluci styďte se.
Jinak naprosto pohodový den. Skvěle připravený závody, skvělá atmosféra, parádní odpočinek.

P.S. - pokud by popis mých nejsilnějších dojmů neodpovídal pravdě, tak je to úpalem, sklerózou a počínající senilitou.
P.S.2 - čepice na Tondově hlavě v reportáži je MOJE - JUCHŮ

Tondovy fotky v galerii .
Na RC Rally Třemošná odkazy na další fotky, výsledky, ....