3. RC Rally Kramolín - 20.9.2008

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: Povídání, zážitky a akce kolem modelařiny, Vydáno dne: 08. 09. 2008

Zveme vás všechny na 3. RC Rally Kramolín, součást RCHRC. V článku najdete propozice a snad pár lákadel. Zúčastněte se v hojném počtu, bude větší legrace :-)

Propozice

Datum: 20.9.2008
Hodina: 8,30 prezentace
Místo: Kramolín u Nepomuka
Startovné: 100 a 50Kč dle propozic seriálu (pokud byste někdo chtěl doklad, řekněte si o něj u zápisu)
Časový harmonogram:
8,30 prezentace
9,30 start 1. kolo
12,00 polední pauza
13,00 start 2. kolo
16,00 ukončení, vyhlášení výsledků

RZty budou nataženy ve spodní části areálu, povrch převážně asfalt, trochu trávy, trochu šotoliny. Přivezte raději obutí na všechno, o finálním rozmístění RZ se rozhodne až 19., tak kdyby se jelo jako tradičně šotolina tráva, ať nás neukamenujete :-)

Pokud by se někdo chtěl zdržet, po závodech budeme uklízet, ale určitě se najde chvilka na projetí ostatních modelů, (Ondra s Tonym přivezou formule, Jirka určitě Axíka, najde se i něco dalšího) no a určitě bude ještě pivko, klobásky,...

Pravidla

Rally se jede podle pravidel RC Hobby Rally Cupu, upřesnění bude při rozpravě

Obecné
1/ Po celou dobu soutěže platí zákaz zapínání vysílačů v depu, buďme ohleduplní a nerušme kolegy závodníky. Nezapínání vysílačů bude kontrolováno.
2/ Pořadatel má právo určit, jak bude celý den probíhat. Za porušení nařízení pořadatele je jediná sankce, diskvalifikace ze závodů.

Příjezd popis

Parkoviště bude kousek vedle (20 m) než je zvykem. Ale to snad najdete. Jinak pro ty, kteří u nás nebyli nebo zapomínají - Kramolín je cca 4 km od Nepomuku.
Příjezd na závodiště je již od první křižovatky značen samostatnými dopravními bílými cedulemi
Závodiště, Krytý parket.

A hlavně - sledujte cedule ať nezabloudíte.

Přihlášky

Zkuste formou komentáře k článku napsat kdo přijede. Nejlepší by bylo přihlásit se tak alespoň 3 dny před závodem, ať se na vás můžeme připravit. Pokud někdo zapomene, ať klidně přijede přímo.

Pár nesouvislých myšlenek

Jedeme o pamětní plakety pro všechny.
Jedeme o drobné věcné ceny, zatím to vypadá že pro všechny.
Jedeme o hlavní losovanou cenu. Možná i několik.
Jedeme na pivo Svijany, klobásky grilované, jakož i na nealko, kafe, čaj. Pohonné hmoty budou dostupné ve stánku na závodišti v dostatečném množství.
Kdo si bude chtít připojit nabíječ na 220V přivezte si prodlužku (5-10m), elektřina bude vytažena na alespoň 2 pětipsy k depu, dál si každý tahá sám.
U depa bude k dispozici kompresor. Chovejte se k němu slušně a poslouchejte obsluhu a pořadatele. Samozřejmě bude otevřeno WC.

Hlavní losovaná cena

Osvědčila se a tak je tu opět - Rodinný hotel ZACH a RCK věnují šťastlivci, který bude vylosován ze všech přihlášených závodníků (vyjma členů RCK a jejich rodinných příslušníků), kteří Rally dokončí a budou přítomni losování po ukončení závodů HLAVNÍ CENU. Cenou je poukaz na ubytování v Rodinném hotelu ZACH pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí. To asi ujde nebo ne?
P.S. Je možné, že poukazy se budou losovat 2, uvidíme, kolik se nás sejde.

No a to je asi vše, sledujte zda nedojde ke změnáv v článku.