KRK - pořadí po závodech v Tojicích

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: KRK, Vydáno dne: 11. 05. 2008

Tak jaképak změny nastaly v pořadí po vydařených, slunečných a prostě báječných závodech v Tojicích? Protože se nám tam líbilo, usnesli jsme se v RCK, že v Tojicích obodujeme hned závody 2.

Takže první body se udělily za pořadí po jednotlivých rozjížďkách a druhé body za finálovou jízdu.
Nejúspěšnější závodník RCK byl Ondra, nasbíral plný počet 20 bodů a nebezpečně stahuje moji pozici. Druhý Martin si připsal 16 bodů a upevnil vedoucí příčku žebříčku jednotlivců.
V týmech jsme se sešli komplet všechny 3 týmy a tak bylo o co závodit. Každá ztráta byla hned znát. Chtěli jsme s Michalem zaútočit na 2 příčku týmového žebříčku, ale chybička se vloudila a tak kromě špatně seřízeného Michalova auta se mi navíc podařilo ve všech jízdách mimo finále Michala sestřelit, prostě dobrá týmová spolupráce. Tu naopak prokázal E.O.N, kde Ondra za vydatné podpory Elišky posbírali 28 bodů, MaTo si připsal 24 bodů, no a my s Michalem 21 bodů.

Takže aktuální pořadí:
1. - MaTo 98 b.
2. - E.O.N. 70 b.
3. - Hrabi Trabi 61 b.

V jednotlivcích máme změnu. Poté co Tonda nedojel finálovou jízdu jsem se dostal na druhé místo a zároveň Ondra po skvělých jízdách Tondu srovnal a jsou na děleném 3. místě!!!

1. - Martin 55 b.
2. - Míra 40 b.
3. - Ondra 38 b.
3. - Tonda 38 b.

Doplněné výsledky najdete v downloadu nebo si je rovnou prohlédněte.

Článek o Tojické Rallycrosu je ve výrobě a Martin nebo Ondra ho doplní po napsání :-))

Fotky od Tondy jsou v galerii.