Akce pro děti na táboře Přebudov 11.8.07

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: Povídání, zážitky a akce kolem modelařiny, Vydáno dne: 20. 08. 2007

Slíbil jsem Jirkovi, že 11.8. přijedu do Přebudova na akci pro děti. Vzhledem k tomu, že Jirka má článeček s fotkama na svém webu, nebudu se dlouze rozepisovat.

Nakonec mě v tom Ondra nenechal samotnýho a tak jsme razili dva. V 17,00 jsme měli sraz, v 16,55 se spustila průtrž mračen. Jirka nás v telefonu ubezpečoval, že u něj doma svítí sluníčko a v Přebudově bude taky a tak jsme vyrazili. Po cestě jsme zjistili, že jsme si ani jeden nepřečetli, jak se do tábora jede, já tam byl před 25 lety a Ondra nikdy. Nicméně jsme tábor našli.
Po příjezdu si Ondra dal ihned pivko aby mě naštval. Složili jsme desetiny a po ukázce spalováků jsme ukázali jak neumíme řídit. Štouchanců bylo víc než dost a každou srážku dětičky kvitovali ohromným aplausem. Autíčka přežila a to je hlavní. Zabahnění jsem čistil 2 dny, ale vzhledem k terénu, kde jsme jezdili, je to normální.
Leteckou ukázku jsme si moc neužili, Ondrovi zlobilo řízení a já s dvouplošníkem opět zjistitl, že je akorát tak zralý k vyřazení z provozu. Po opravách je tak špatně řiditelný, že jsem vylétal pouze jedny baterky a byl jsem rád, že jsem ho dostal na zem.
Na pokec po předváděčce jsme se nezdrželi, protože na mě čekaly klobásky na grilu a tak jsme sbalili a jeli domů.
Z Jirkova článku je zřejmé, že se předváděčka líbila osazenstvu tábora a tak mohu jen přidat, že mě se líbila taky a na další podobné akce rád pojedu.