Rally Třemošná 4.8.2007

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: Povídání, zážitky a akce kolem modelařiny, Vydáno dne: 06. 08. 2007

Vlastně moje první Rally, kromě domácí Kramolínské.

Vzhledem k tomu, že jsem si Kramolínskou Rally jsem jako organizátor moc neužil, vyrazil jsem do Třemošný. Jednoznačně vytyčený cíl - pokecat si, skouknout techniku ostatních a projet všechny RZety jsem do puntíku splnil.
Po příjezdu jsem rozbalil depo, vzal do podnájmu Mildu, vysypal z auta písek z posledného ježdění a začal poslouchat jak kdo a co před závody poladil. Bylo mi jasný, že v předstartovní přípravě mám mezery trochu větší než obrovské. Nervózně jsem skouknul, jestli mám všechna čtyři kola, baterky a motor. Podařilo se mi najít i vysílačku, tak jsem se uklidnil a usoudil jsem, že na objetí RZ mi to stačí. Trať a organizace byly perfektní. Škoda, že se u nás nenajde místo na stabilní trať. První RZ (osmičky) jsem nějak dojel a v cíli jsem zjistil, že jsem dal o osmičku víc, dobrý začátek, neumím počítat. Ale nakonec se tahle RZ nepočítala do celkových výsledků a tak se na ni nemohu vymluvit.
Den pokračoval plynule, slunečně, stánek fungoval, klobásky byly vynikající nálada taky. Prostě paráda.
Před závěrečnou RZ (SS) jsem zjistil k mému překvapení, že nejsem poslední, ale tahám se Jirkou Krochotem o 18.-19. místo. Chtěl jsem ještě něco nahnat a tak jsem v SS 3x trefil most a jednou netrefil podjezd. Prohra s Vaškem Kovářem byla jistá a tak na mě zbylo asi 18 místo (fakt nevím jaký, hlavně že jsem dojel). Jsem spokojnej.
Díky za hezkou Rally a ahoj v Kramolíně.