RC klub Kramolín
Dnešní datum: 02. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Heliparty 18.10.2008 - 22
poprvé v hale
zobrazení: 1693
známka: 0


Komentáře

ke článku: A je to za námi - Volný závod 23.-24.8.2008 Kramolín
ze dne 25.08.2008, autor článku: MiraH

Komentář ze dne: 25.08.2008 18:08:20     Reagovat
Autor: neregistrovaný - novako (@)
Titulek:
Jen poznámka na okraj - vlastně dvě. Bylo to fajn, jen mě od stavění a hlavně pak bourání tratě (kterej b...c tam naklepal ty hřebíky? :-)) ještě teď bolí tělo a záda. A druhá - Míro, od kdy jsem Onřej? :-) !

Komentář ze dne: 25.08.2008 20:09:58     Reagovat
Autor: neregistrovaný - jirkacbx (@)
Titulek: Re:
Organizátorům nezbývá než již tradičně vřele poděkovat za prima sobotu i když jsem v neděli pak měl co dělat,abych tělu,zhuntovanýmu a nezvyklýmu takových sportovních výkonů domluvil,aby se trochu rozhejbalo :-) Prostě prima akce se všim,co k tomu patří.Jen by to někteří jedinci neměli tyhle sranda závody brát tak vážně.

Komentář ze dne: 26.08.2008 10:40:48     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Fík (rc.vrakous@seznam.cz)
Titulek:
Závod parádní, organisace také, počasí dobré, neprášilo se.Pěkné zaježdění,kopec srandy.Večerní zábava taky neměla chybu (až na ranní nevolnost).Zjednodušeně řečeno,dobře jsem se bavil a zařádil si, myslím že nejen já.A snídaně,to už bylo milé překvapení a zlatý hřebíček.Kluci a holky, dík.Těším se na zářiový závod. Ještě prosba pro fotografy.Pokud nemáte nic proti zveřejnění na Tamiyaclubu, pošlete mi pár svých nejlepších momentek buď na E-mail rc.vrakous@seznam.cz nebo na ICQ 483 970 930 .Dík předem,ale prosím ještě dnes. Hlavně některé fotky ze společenské akce by se hodily.

Komentář ze dne: 26.08.2008 12:43:54     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MartiN (@)
Titulek: Víkend s modely
Míro díky za pěkné shrnutí, jednalo se o volný závod a mělo jít hlavně o prima poježdění a pobavení se s lidma potrefenýma stejným bacilem. To se myslím vydařilo. Přesto momentálně říkám "už nikdy dvoudenní závody!". Ale třeba až si odpočinu tak mě to přejde :-) . Pokud jsem se někoho během celého víkendu dotknul, či dokonce urazil (určitě jsi nebyl Míro sám) tak se všem omlouvám a jenom na vysvětlenou - asi jsem si toho na sebe naložil moc, když jsem chtěl i závodit :-(. Zároveň bych chtěl poděkovat Petře která nejela a perfektně se o nás všechny postarala po stránce jídla a pití. Toť asi vše, sejdeme se 20.září na dalším, tentokrát regulérním závodě.

Komentář ze dne: 26.08.2008 12:45:46     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MartiN (@)
Titulek: Re: Víkend s modely
Jo a ještě jsem zapomněl - za snídani děkujeme Mírově mamince, polévky byly skvělé !

Komentář ze dne: 26.08.2008 13:02:04     Reagovat
Autor: neregistrovaný - novako (@)
Titulek: Re: Víkend s modely
Martine - nic si z toho nedělej, já to mám taky nějaký mezi sobotou dopoledne a nedělí dopoledne vystříhaný (a nebylo to alkoholem!), kdyby se mě někdo zeptal, tak si jen pamatuju:"....měřit čas, překopat časomíru, vyměnit baterky, odjet rz a znovu....", ale prý to bylo fajn, tak tomu věřím... :-) A ještě také poděkování "mamince" a Petře za snídani (a tobě za kelímky...:-)) a mojí ženě za trpělivost a pomoc, hlavně při úklidu tratě a okolí.

Komentář ze dne: 26.08.2008 21:58:12     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MiraH (@)
Titulek: Re: Víkend s modely
Mě si nenaštval :-) k tomu mám opravdu daleko

Komentář ze dne: 27.08.2008 22:40:36     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Riki (@)
Titulek:
Naplasti na vase bolavy tela a "pochroumany" vztahy muze byt to, ze se hrstka (nevim kolik nas bylo) nadsencu paradne pobavila.. Jeste nekolikrat vam za to urcite podekuju..:-) Vubec nelituju, ze jsem nedelal terasu a byl tam s vami..(terasu jsem polozil dnes).. K vam jezdim opravdu rad.. Povrchy jsou rozmanity a udelame i neco pro svy tela, kdyz se pekne probehneme.. Diky vam za to.. Kazdopadne MartiN toho mel asi moc a zbytecne prudil..:-D Sorry MartiNe, ale chvilkama ti chybel nadhled a diky tomu jsi se osidil o skvelou zabavu.. Organizace byla skvela se vsim vsudy.. Diky a jen tak dal...:-)

Komentář ze dne: 28.08.2008 09:44:13     Reagovat
Autor: neregistrovaný - MartiN (@)
Titulek: Re:
Přesně to "prudění" o kterém píšeš jsem měl na mysli když jsem se široce omlouval. Asi příště nepojedu, nestíhám :-)

Komentář ze dne: 28.08.2008 11:14:59     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Mirah (@)
Titulek: Re:
Hele Riki, nemontuj se do toho :-) naše vztahy nejsou narušený, to ani nevím co je za slovo, diskuse výše je přátelské rýpání aby jste se měli čím pobavit když píšete komentáře. Pro Martina - jestli příště nepojedeš, tak tě asi narušíme :-)

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek